برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

۱۰ کشور اروپایی برتر برای تحصیل ۲۰۱۹

رتبه بندی رسمی ۲۰۱۹ برای ۱۰ کشور برای تحصیل درخارج از کشور در اروپا

ارکی اپلای در این مقاله به معرفی ۱۰ کشور اروپایی برتر در رتبه بندی ۲۰۱۹ ، برای تحصیل در خارج از کشور، که بر اساس نظر سنجی بیش از ۲۰،۰۰۰ دانشجوی بین المللی می باشد، پرداخته است.رتبه بندی بر اساس این ۷ عامل می باشد:

  • تجربه یک فرهنگ جدید برای رسیدن به اهداف  کاری و حرفه ای
  • تجربه ماجراجویی
  • پیدا کردن  دوستان جدید / گسترش شبکه کاری و حرفه ای
  • کیفیت آموزش بالا
  • تحصیل رایگاه . مقرون به  صرفه
  •  دریافت ویزا به ویزا ( گرچه به طور کلی دریافت ویزا برای اروپا دشوار تر است)

اسپانیا

رتیه جهانی:۲

دانشجویان بین المللی:۶۰,۰۰۰

جمعیت:۴۶٫۷ میلیون

اسپانیا نه تنها اسپانیا را در بهترین کشورهای اروپایی به خود اختصاص داد، بلکه رتبه دوم را در سطح جهانی در رتبه بندی جهانی قرار داد. این کشور همچنین رتبه اول را در اروپا برای ماجراجویی و رتبه ۳۳ برای فرهنگ  را به دست آورده است .  هزینه زندگی در اسپانیا نسبتا کم است، بیش از ۷۰ دانشگاه برای انتخاب وجود دارد،  چشم انداز تاریخی و هنری غنیاسپانیا همراه با اب و هوای فوق العاده از دیگر ویژگی های این کشور است. علاوه بر این شما می توانید دومین زبان رایج دنیا را نیز تجربه کنید.

  برای کسب اطلاعات بیشتر و برنامه های تحصیلی در اسپانیا کلیک کنید.

هلند

رتیه جهانی:۷

دانشجویان بین المللی:۸۲,۰۰۰

جمعیت:۱۷٫۲ میلیون

هلند رتیه ۳درکیفیت تدریس در اروپا و رتبه ۴ در اهداف شغلی را کسب کرده است. با بیش از ۲۰۰۰ برنامه دانشگاهی که به زبان انگلیسی تدریس می شود،شما می توانید فرصت تحصیلی برای خود بیابید.

این کشور با تأکید بر شیوه آموزش تعاملی و دانشجو محور و همچنین جامعه بین المللی متنوع، یک مکان بسیار محبوب برای تحصیل و زندگی می باشد. دولت هلند جزو کشور های حفظ استعداد های بین المللی قرار دارد و می توانید پس از تحصیل یک سال مجوز اقامت داشته باشدو به مقاصد تحصیلی و حرفه ای خود دست یابید.

  برای کسب اطلاعات بیشتر و برنامه های تحصیلی در هلند کلیک کنید.

سوئیس

رتیه جهانی:۸

دانشجویان بین المللی:۵۰,۰۰۰

جمعیت:۸٫۵  میلیون

 سوئیس یک کشور اروپایی مرکزی نسبتا کوچک است که قادر به ارائه کیفیت بالای زندگی و فرصت های عالی برای تحصیلات و حرفه ها است.این کشور علاوه بر غذاهای باور نکردنی، سوئیس مجموعه ای عالی از دانشگاه ها، مناظر زیبایی و امکانات آموزشی را برای شما به ارمغان می آورد.

  برای کسب اطلاعات بیشتر و برنامه های تحصیلی در سوئیس کلیک کنید.

فرانسه

رتیه جهانی:۹

دانشجویان بین المللی:۲۶۰,۰۰۰

جمعیت:۶۷٫۳ میلیون

فرانسه و مردم آن به عنوان یکی از قدیمی ترین و ممتاز ترین کشورهای غنی جهان، به خاطر غذاهای خوب، مد و هنرشان شناخته شده اند و رتبه ۲ را در رده فرهنگ ما در اروپا کسب کرده اند. هزینه های تحصیل در آنجا برای کسانی که در آنجا زندگی کنند، نسبتا منطقی باشد (رتبه بندی شده در خارج از ده نفر برتر در شماره ۱۱) و فرانسه با بیش از ۳،۰۰۰ مؤسسه آموزش عالی گزینه مناسبی برای ادامه تحصیل برای دانشجویان بین الملللی می باشد.

  برای کسب اطلاعات بیشتر و برنامه های تحصیلی در فرانسه کلیک کنید.

سوئد

رتیه جهانی:۱۱

دانشجویان بین المللی:۳۸,۰۰۰

جمعیت:۱۰٫۲ میلیون

سوئد یک جایگاه برای نوآوری، هم افزایی و تفکر مستقل است که در میان کشورهای اسکاندیناوی و ۱۱ در رتبه بندی جهانی ما قرار دارد. در حالی که تحصیلات پیشرفته و خلاق را فراهم می کند، سوئد نیز دارای رتبه بندی # ۱ برای هزینه های تحصیل در اروپا است، و تمام رویاهایتان را در زندگی زندگی اسکاتی که بسیار قابل دستیابی است، می گیرد! علاوه بر این دارای رتبه ۵در رده اهداف شغلی در اروپا) می باشد، و بسیاری از کسانی که مدرک تحصیلی در سوئد در یافت می کنند می تواندد فرصت های شغلی در شرکت های چند ملیتی به ویژه در صنعت و فناوری داشته باشند.همچنین شما در این کشور می توانید به زبان انگلیسی صحبت کنید.

  برای کسب اطلاعات بیشتر و برنامه های تحصیلی در سوئد کلیک کنید.

یونان

رتیه جهانی:۱۴

دانشجویان بین المللی:۲۵,۰۰۰

جمعیت:۱۰٫۷  میلیون

یونان، به عنوان محل تولد فلسفه و گهواره تمدن غرب، تاریخ و میراث غنی و فریبنده ای برای کشف دارد مطالعه در یونان می تواند الهام بخشترین قسمت برای تجربه تحصیل در خارج از کشور باشد. شما در محدوده ای قرار می گیرید که دانشمندان یونان باستان را تحریک کرد که پیشرفت های باور نکردنی در فلسفه، پزشکی، ریاضیات و نجوم را انجام دادند.

علاوه بر این، همه برنامه های کارشناسی برای دانشجویان اتحادیه اروپا / EEA آزاد می باشد، هزینه زندگی در یونان نسبتا پایین است و تحصیل در یونان انتخاب مقرون به صرفه ای به شمار می اید. محبوب ترین شهر در یونان اتن است با این وجود این کشور جزایر کوچک فراوانی دارد و شما با توجه به شزایط خود، می توانید در هر یک از آنها اقدام به تحصیل نمایید .

دانمارک

رتیه جهانی:۱۳

دانشجویان بین المللی:۲۴,۰۰۰

جمعیت:۵٫۸  میلیون

دانمارک داراری رتبه ۴ در زمینه هزینه مناسب برای تحصیل، رتبه ۸ کیفیت آموزش و رتبه ۳ در زمینه اهداف شغلی قرار دارد .۱۳۰۰ دوره به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود این کشور از نطر آکادمیک بسیار دقیق و ایده آل و به دلیل ارتبازی که با صنعت دارد می تواند بسیار در زمینه حرفه ای و شغلی برای شما مناسب باشد

 برای کسب اطلاعات بیشتر و برنامه های تحصیلی در دانمارک کلیک کنید.

آلمان

رتیه جهانی:۱۴

دانشجویان بین المللی:۲۵۰,۰۰۰

جمعیت:۸۲٫۸ میلیون

این کشور با هزینه های پایین تحصیل (رتبه ۳ در اروپا)، پتانسیل بالای در دستیابی به اهداف شغلی شما (رتبه ۹) و کیفیت بالای تدریس (رتبه ۱۱)، از جمله کشور های مناسب برای ادامه تحصیل می باشد.

دانشگاه ها در این کشور یکی از بهترین ها در جهان هستند و هزینه های تحصیلات برای دانشگاه های عمومی برای دانشجویان بین المللی آزاد است! بسیاری از دانشگاه ها  برنامه ها تئوری و عملی  را ترکیب کرده و کمک شایانی به آینده شغلی و حرفه ای شما می کنند.،

  برای کسب اطلاعات بیشتر و برنامه های تحصیلی در آلمان کلیک کنید.

اتریش

رتیه جهانی:۱۷

دانشجویان بین المللی:۸۸,۰۰۰

جمعیت:۸٫۸ میلیون

تحصیلات خود را در خارج از کشور به کشوری که دارای فرصت های فراوان در خارج از منزل و در کلاس درس است! اتریش رتبه ۶ را در اروپا برای تدریس کیفیت ورتبه  ۸ برای هزینه های مناسب برای تحصیل را دریافت کرده است.

سیستم آموزش و پرورش در اتریش در رتبه ۱۱ در اروپا قرار دارد و ترکیبی از سنت علمی و خلاقیت و نوآوری را ترویج می کندو همچنین محل مناسبی برای رشد مهارت آینده شغلی خوب برای شما می باشد.

اتریش  یک مکان بسیار جذاب برای زندگی ، با نرخ جرم و جنایت پایین ، مناظر زیبای طبیعی و رشد میراث فرهنگی و هنری برای کشف است.

 برای کسب اطلاعات بیشتر و برنامه های تحصیلی در اتریش کلیک کنید.

انگلیس

رتیه جهانی:۱۷

دانشجویان بین المللی:۴۲۰,۰۰۰

جمعیت:۶۶ میلیون

 انگلستان دانشگاه های شناخته شده  فراوانی درادر جهان که بسیاری از آنها به طور مرتب در لیست دانشگاه های برتر در سراسر وب رتبه بندی شده اند. تحصیل در بریتانیا نیز به معنای این است که شما در معرض ورود به بقیه اروپا هستید، بنابراین شما قادر خواهید بود در بسیاری از فعالیت های سفر و فعالیت های فوق برنامه در بازه های مطالعه خود شرکت کنید!

  برای کسب اطلاعات بیشتر و برنامه های تحصیلی در انگلیس کلیک کنید.