برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

بورسیه تحصیلی دانشگاه UBC


بورسیه تحصیلی دانشگاه بریتیش کلمبیا

بورسیه تحصیل رایگان کانادا معمولا به افرادی با رزومه های بسیار خوبتعلق میگیرد، معمولا بورسیه تحصیلی مقطع دکترا وکارشناسی ارشد کانادا بیشتر از بورسیه های تحصیلی دوران کارشناسی در دسترس هستند. در این کشور اخذ بورسیه تحصیلی بدون مدرک زبان ممکن نیست. دانشگاه بریتیش کلمبیا نیز مانند همه دانشگاه های برتر دنیا جهت جذب دانشجویان ممتاز بورسیه های متفاوتی ارائه می کند که برخی از آن ها عبارتند از :

بورسیه مقطع کارشناسی ارشد و دکتری

دانشگاه بریتیش کلمبیا به تمام دانش آموزان تمام وقت پذیرفته شده برای شروع برنامه UBC-Vancouver PhD در سپتامبر ۲۰۱۸ به بعد،حداقل مبلغ ۱۸۰۰۰ دلار برای هر یک از چهار سال PhD فاند تعلق میگیرد.که می تواند شامل هر ترکیبی از جایزه های داخلی و خارجی، کار مرتبط با آموزش، کمک های پژوهشی و کمک های تحصیلی فارغ التحصیل شود.

((برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.))

  • APPLICATIONS FOR THE 2019/20 PSI AWARD:

  • ۱۰،۰۰۰ دلار  در دو نوبت و در مجموع ۲۰،۰۰۰ دلار به هر دانشجو دکتری بین المللی و کانادایی تعلق میگیرد این بورسیه  برای حمایت از بورس تحصیلی نوآورانه / مشارکتی برای دانشجویان محقق در نظر گرفته شده است. این بورسیه هر ساله برای ۳۰ تا ۴۰ دانشجوی جدید در دسترس است.

((فرصت اقدام برای این بورسیه تا Friday, 24 May 2019 می باشد.))

این بورسیه برای دانشجویان دکتری بین المللی در زمینه مطالعاتی علوم اجتماعی و علوم انسانی، علوم طبیعی و مهندسی و زمینه های مرتبط با سلامت و به ارزش ۵۰،۰۰۰ دلار در سال به مدت سه سال تعلق میگیرد.

  بورسیه موسسه تحقیقات بهداشت کانادا (CIHR) بورسیه ای در اختیار دانشجویان برجسته در زمینه مطالعات دکترای علوم پزشکی کانادایی و افرادی که اقامت دایم دارندقرار می دهد.

برنامه دانشجویان بین المللی دکتری (IDF) از دانشجویان بین المللی برتر که شروع برنامه های UBC-V را انجام می دهند، حمایت می کند. کمک هزینه تحصیلی برای پنج سال، مبلغ ۳۰،۰۰۰ دلاری به علاوه هزینه تحصیل و  برای ۴ سال و حداقل ۱۸،۰۰۰ دلاری برای کمک هزینه تحصیلی (از سرپرست دریافت کننده / دانشکده / دانشکده، شامل جوایز، کمک آموزشی و / یا کمک های پژوهشی)

این بورسیه به دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری کانادایی و افرادی که اقامت دایم دارند ، با توجه به توانای و مهارت های آنان تعلق میگیرد و مبلغ آن ۱۷،۵۰۰ دلار برای ۱۲ ماه می باشد.

این بورسیه تا ۲۵۰۰۰ $ فراهم می کند.دانش پژوهان UBC کانادای و  بین المللی، در دوره کارشناسی ارشد و دکتری در پروژه های پژوهشی و بین رشته ای می توانند از این بورسیه بهره مند شوند.

 این بورسیه توسط مرکز پژوهشی علوم اجتماعی و علوم انسانی کانادا (SSHRC)به دانشجویان برجسته واجد شرایط در زمینه دکتری یا کارشناسی ارشد بین المللی و کانادایی، در دانشگاه علوم اجتماعی و علوم انسانی کانادا تعلق میگیرد.مبلغ آن سالیانه ۲۰،۰۰۰ تا ۳۵،۰۰۰ دلار می باشد.


بورسیه های مقطع کارشناسی

پس از پیشنهاد پذیرش در UBC ، به طور خودکار  این بورسیه برای دانشجویان جدید الورود کارشناسی در نظر گرفته می شود و و برای ۳ سال دیگر هم قابل تمدید است. میزان آن بسته به شایستگی، پیشرفت تحصیلی نشان داده شده و زمینه تحصیلات کارشناسی ارشد شما می باشد.اگر شما تا ۱۵ ژانویه به برای پذیرش اقدام نمایید این بورس به صورت خودکار بررسی می شود و نتاج آن در اواسط ماه مارس مشخص می شود

  • International Major Entrance Scholarship

این بورسیه هر ساله به دانشجویان بین المللی جدید الورود دوره کارشناسی ممتاز اهدا می شود . این بورسیه رقابتی می باشد و دست یافتن بهان بستگی به شایستگی و توانایی های شما دارد.تعداد و میزان این کمک هزینه ها هر ساله متفاوت است.

دانشجویان می توانند زمانی که دانشجوی سال اول دانشگاه بریتیش کلمبیا می شوند برای دریافت این بورسیه اقدام نمایند . این بورسیه برای ۳ سال مابقی تحصیل هم قابل تمدید است به شرطی که دانشجو شرایط اخذ آن را داشته باشد .

((برایدریافت این بورسیه باید تا تاریخ January 15 اقدام نماییدو نتاج آن در اواسط ماه مارس مشخص می شود))

  • Outstanding International Student Award

بورسیه OIS بورسیه ای است که مبتنی بر شایستگی دانشجویان و قدرت آکادمیکی بالای آنها خارج از برنامه درسی می باشد .

دانشجو می بایست دانشجوی ورودی جدید دانشگاه و یا دانشجوی بین اللملی که با ویزای دانشجویی وارد کشور کانادا شده و دارای مدارک نشان دهنده پیشرفت علمی و دست آورد های مازاد بر برنامه های درسی باشد .

((برایدریافت این بورسیه باید تا تاریخ January 15 اقدام نماییدو نتاج آن در اواسط ماه مارس مشخص می شود))

این بورسیه به دانشجویان بین المللی کارشناسی تعلق میگیردبرای اطلاعات بیشتر راجع به ددلاین و شرایط کلیک کنید

شرایط مورد نیاز:

بایداخیرا از یک مدرسه راهنمایی دارای مدرک معتبر فارق التحصیل شده و مدرک معتبر داشته باشید.

باید برای اولین بار در مقطع کارشناسی شرکت کنید.

باید شرایط پذیرش UBC، از جمله شرایط عمومی واستاندارد پذیرش زبان انگلیسی، را داشته باشید.

یاید مدارکی که نشان دهد نیاز به کمک مالی برای تحصیل دارید.

باید از نظر تحصیلی در جایکاه بالایی باشد.

این بورسیه به دانشجویان بین المللی کارشناسی تعلق میگیرد و هزینه های زندگی و هزینه های تحصیل برای تحصیلات را پوشش می دهد.همچنین این بورسیه قابل تمدید نیز می باشد.

شرایط مورد نیاز:

بایداخیرا از یک مدرسه راهنمایی دارای مدرک معتبر فارق التحصیل شده و مدرک معتبر داشته باشید.

باید برای اولین بار در مقطع کارشناسی شرکت کنید.

باید شرایط پذیرش UBC، از جمله شرایط عمومی واستاندارد پذیرش زبان انگلیسی، را داشته باشید.

باید از نظر تحصیلی در جایکاه بالایی باشد.

باید از یک کشور جنگ زده، از لحاظ سیاسی ناپایدار، یا از لحاظ اقتصادی در معرض خطر باشید .

این بورسیه مخصوص دانشجویان کارشناسی در زمینه علوم طبیعی و مهندسی می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید