برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

۱۰ کشور برتر جهان برای تحصیل-۲۰۱۹

رتبه بندی رسمی ۲۰۱۹ برای ۱۰ کشور جهان برای تحصیل در خارج از کشور

ارکی اپلای در این مقاله به معرفی ۱۰ کشور برتر در رتبه بندی ۲۰۱۹ ، برای تحصیل در خارج از کشور، که بر اساس نظر سنجی بیش از ۲۰،۰۰۰ دانشجوی بین المللی می باشد، پرداخته است.رتبه بندی بر اساس این ۷ عامل می باشد:

  • تجربه یک فرهنگ جدید برای رسیدن به اهداف  کاری و حرفه ای
  • تجربه ماجراجویی
  • پیدا کردن  دوستان جدید / گسترش شبکه کاری و حرفه ای
  • کیفیت آموزشی بالا
  • تحصیل رایگاه . مقرون به  صرفه
  •  دریافت ویزا به ویزا ( گرچه به طور کلی دریافت ویزا برای اروپا دشوار تر است)

استرالیا

رتبه جهانی:۱۰

دانشجویان بین المللی: ۲۷۰۰۰

جمعیت:۲۵٫۱ میلیون

این کشور با شش دانشگاه برتر در ۱۰۰ کشور برتر جهان،از بهترین کشورهای آموزش عالی در سراسر جهان می باشد.همچنین استرالیا، علاوه بر شهرهای بزرگ مانند سیدنی، ملبورن و بریزبن، از لحاظ طیف وسیع زیستگاه ها،  جنگل های بارانی و بیابان ها به کوه های آلپ و اکوسیستم های زیر آب، منحصر به فرد است .

  برای کسب اطلاعات بیشتر و برنامه های تحصیلی در استرالیا کلیک کنید

فرانسه

رتبه جهانی:۹

دانشجویان بین المللی: ۲۶۰۰۰

جمعیت:۶۷٫۳ میلیون

فرانسه با سیستم آموزشی معتبر و بیش از ۳۵۰۰ موسسه عالی آموزش عالی برای انتخاب، دانشجویان متقاضی بسیار مناسب می باشد همچنین این کشور دارای بناها تاریخی و ارشمندی می باشد و ار نظر فرهنگی دارای رتیه بالایی می باشد همچنین در فرانسه شما می توانید طیف وسیعی از دما را تجربه کنید.

  برای کسب اطلاعات بیشتر و برنامه های تحصیلی در فرانسه کلیک کنید

سوئیس

رتبه جهانی:۸

دانشجویان بین المللی:۵۹۰۰۰

جمعیت:۸٫۵ میلیون

تحصیل سوئیس یعنی پیوستن به شادترین مردم جهان! این کشور دارای رتبه ۲ جهانی در کیفیت آموزشی و رتبه ۶ در آینده شغلی می باشد همچنین این کشور دارای دو دانشگاه برتر جهان و برای متقاضیانی که قصد ادامه تحصیل را دارند کشور بسیار مناسبی می باشد.

  برای کسب اطلاعات بیشتر و برنامه های تحصیلی در سوئیس کلیک کنید

هلند

رتبه جهانی:۷

دانشجویان بین المللی: ۸۲۰۰۰

جمعیت:۱۷٫۲ میلیون

 هلند نیز رتبه ۳ در سطح جهانی را در کیفیت آموزشی و رتیه ۴ برای آینده شغلی می باشد. این کشور دارای ۸ دانشگاه برتر دنیا در ۱۰۰ کشور جهان و بیش از ۲۰۰۰ برنامه دانشگاهی که به زبان انگلیسی تدریس می شود ، می باشد.

دانشگاه ها در هلند دانشجو محور بوده و به شما مهارت های زندگی را آموزش می دهد. بسیاری از دانشجویان بین المللی مشغول به تحصیل هلند را یک جامعه بین المللی متنوع می دانند بسیاری از فارغ التحصیلان نیز پس از فارغ التحصیلی در اینن کشور می مانند.

  برای کسب اطلاعات بیشتر و برنامه های تحصیلی در هلند کلیک کنید

کاستاریکا

رتبه جهانی:۶

دانشجویان بین المللی: ۲۰۰۰

جمعیت:۴٫۸  میلیون

 مناظر وحشی و ورزش های شدید این کشور در رتبه دوم برای دومین بار در جهان برای پیدا کردن دوستان به ثمر رساند. کاستاریکا یک کشور پر جنب و جوش است و مردم خونگرمی دارد و یکی از شادترین کشور های جهان شناخته شده است.این کشور با بیش از ۶۰ دانشگاه ، سطح بالایی از امکانات برای تحصیل در سراسر کشور را دارد و هزینه های زندگی مقرون به صرفه می باشند .بنابرین کاستاریکا می تواند مقصد خوبی برای متقاضیان بین المللی برای ادامه تحصیل باشد.

  برای کسب اطلاعات بیشتر و برنامه های تحصیلی در کاستاریکا  کلیک کنید

مکزیک

رتبه جهانی:۵

دانشجویان بین المللی: ۱۲۰۰۰

جمعیت:۱۲۳٫۶ میلیون

مکزیک با توجه به آب و هوای فوق العاده، هزینه های کم زندگی و استقبال از مهاحرین،گزینه خوبی برای مهاجرت تحصیلی زندگی است. زندگی در این کشور یک فرصت برای یادگیریزبان جدید دیدن اثار باستانی فراوان و تجربه جشن ها و سواحل و دیگر جاذبه ها در مکزیک می باشد.

  برای کسب اطلاعات بیشتر و برنامه های تحصیلی در مکزیک کلیک کنید

کانادا

رتبه جهانی:۴

دانشجویان بین المللی: ۲۲۰۰۰

جمعیت:۳۷ میلیون

کانادا  از دانشگاه های برترچهان  برخوردار است و رتبه ۴ را در کیفیت آموزش و  ۸ در آینده شغلی را دارد.و شما می توانید کیفیت بالایی از زندگی را تجربه نمایید. کانادا در سطح بین المللی به عنوان یکی از بهترین کشورها برای زندگی و تحصیل شناخته شده است،

  برای کسب اطلاعات بیشتر و برنامه های تحصیلی در کانادا کلیک کنید

تایلند

رتبه جهانی:۳

دانشجویان بین المللی: ۲۰۰۰۰

جمعیت:۶۸٫۸ میلیون

شما احتمالا شنیده اید که تایلند یک مکان عالی برای تعطیلات است، اما آیا می توانم مقصد بعدی تحصیل شما در خارج از کشور باشد؟ تایلند دارای رتبه ۳ برای ادامه تحصیل در جهان و رتبه یک در آسیا می باشد.هزینه زندگی در این کشور مقرون به صرفه و دانشگاه ها در بهترین شرایط از نظر آب و هوایی و تفریحات قرار دارند

  برای کسب اطلاعات بیشتر و برنامه های تحصیلی در تایلند کلیک کنید

اسپانیا

رتبه جهانی:۲

دانشجویان بین المللی: ۶۰,۰۰۰

جمعیت:۴۶٫۷  میلیون

این کشور با هزینه هایی مقرون به صرفه برای زندگی . رتبه ۲ در کسب درآمد و همچنین سیستم عالی آموزشی با بیش از ۷۰ دانشگاه  می تواند مقصد مناسبی برای متقاضیان ادامه تحصیل در خارج از کشور باشد.همچنین این کشور از نظر توریستی و تفریحی تیز در سطح بالایی قرار دارد.

  برای کسب اطلاعات بیشتر و برنامه های تحصیلی در اسپانیا کلیک کنید

نیوزلند

رتبه جهانی:۱

دانشجویان بین المللی: ۵۳۰۰۰

جمعیت:۴٫۹  میلیون

این کشور دارای رتبه ۱ تحصیل در خارج از کشور در جهان است! نیوزیلند با ۸ دانشگاه در ۳٪ در جهان، و رتبه  ۲ در اینده شغلی و جاذبه های طبیعی یکی .از بهترین انتخاب ها برای ادامه تحصیل در خارج از کشور می باشد.

  برای کسب اطلاعات بیشتر و برنامه های تحصیلی در نیوزیلند کلیک کنید