برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

دانشگاه کنکوردیا مونترال

ایالت کبک سه دانشگاه انگلیسی زبان دارد و دانشگاه کنکوردیا ( Concordia University)  مونترال ، دومین دانشگاه انگلیسی زبان پس از دانشگاه McGill در شهر مونترال  و تنها دانشگاه انگلیسی زبان این شهر است.

دانشگاه کنکوردیا از ادغام و ترکیب Sir George Williams University and Loyola College درسال ۱۹۷۹ تاسیس گردید.این دانشگاه دارای دو پردیس به فاصله ۷ کیلومتر از هم می باشد. پردیس Sir George Williams بعنوان اصلی ترین مجموعه در downtown در مرکز مونترال و پردیس Loyola در منطقه مسکونی Notre-Dame-de-Grâce قراردارند و برای تردد بین این دو دانشکده می توانید از اتوبوس شاتل استفاده نمایید.

 دانشگاه کنکوردیا دارای ۴ دانشکده، یک مدرسه تحصیلات عالی شامل کارشناسی ارشد و دکترا، و همچنین کالج های متعدد، انجمنها و مراکز علمی می باشد. دانشگاه کنکوردیا بیش از ۳۰۰ برنامه و رشته کارشناسی و ۱۰۰ رشته تحصیلات عالی و دوره های مختلف ارائه میدهد.

بیشتر ساکنین مونترال به کارهای خلاقانه مشغولند و یونسکو یک شهر طراحی را به ما معرفی کرد و هنر، طراحی و معماری در زندگی روزمره و مرکزیت قرار دارد.همچنین انجمن ملی فیلم کانادا و مرکز معماری کانادا در این شهر واقع شده است.مونترال دومین شهر بزرگ فرانسوی در جهان پس از پاریس است. البته دانشگاه کنکوردیا یک دانشگاه انگلیسی زبان است، بنابراین انگلیسی زبانان در محوطه دانشگاه احساس راحتی خواهند کرد! و بسیاری از مردم مونترال دو زبانه (و یا سه زبانه) هستند.

 

دانشکده ها و بخش های دانشگاه کنکوردیا

این دانشگلاه دارای ۴ دانشکده و یک مدرسه می باشد:

   دانشکده هنر و علوم-Faculty of Arts and Science

    دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر جینا کودی-Gina Cody School of Engineering and Computer Science

    دانشکده هنرهای زیبا-Faculty of Fine Arts

    دانشکده کسب و کار جان ملاسون-John Molson School of Business

مدرسه و سایر موسسات آموزشی و تحقیقاتی