برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

دانشگاه بریتیش کلمبیا-UBC کانادا

معرفی دانشگاه بریتیش کلمبیا

این دانشگاه به عنوان یکی از بزرگترین دانشگاه های تحقیقاتی جهان، بیش از یک قرن، تغییرات مثبتی در داخل و خارج از کانادا ایجاد کرده است. امروزه دو پردیس بزرگ دانشگاه در ونکوور و اوکانگان (Okanagan) به جذب، پرورش و تحول بیش از ۶۰ هزار دانشجوی اهل کانادا و  بیش از۱۴۰ کشور جهان مشغول هستند.

این دانشگاه در زمینه پایداری و تحقیقات برای اینده ای پایدار برای همه فعالیت گسترده ای دارد. دانشگاه سبز کانادا نام گرفته است.

پردیس ونکوور:

دانشگاه بریتیش کلمبیا، در بخش غربی ناحیه شبه جزیره پوینت گری (Point Grey) شهر ونکوور در بریتیش کلمبیای کانادا قرار دارد.شهر ونکوور از استان بریتیش کلمبیای کانادا بین خلیج برووارد در شمال و دلتای رودخانه فریزر در جنوب قرار گرفته است و  از اینجا می توان در ۳۰ دقیقه با اتوبوس به هسته مرکز شهر ونکوور رسید.

ونکوور با اب و هوای معتدل یکی از بهترین شهر های کانادا می باشد.ونکوور سومین شهر پرجمعیت کانادا می باشد.

پردیس ونکوور دانشگاه بریتیش کلمبیا

 

پردیس اوکانگان:

دانشگاه بریتیش کلمبیا یک فضای یادگیری صمیمی است این پردیس بیش از ۸،۳۰۰ دانشجو از سراسر منطقه اوکانگان، سراسر کانادا و ۸۰ کشور دیگر در برنامه های کارشناسی و تحصیلات تکمیلی در هشت دانشکده این پردیس ثبت نام می شوند.

پردیس اکاناگان دانشگاه بریتیش کلمبیا

 

بودجه تحقیقاتی دانشگاه بریتیش کلمبیا

این پردیس با بودجه تحقیقاتی سالانه قریب به به ۱۴/۵ میلیون دلار و بیش از ۶۰۰ پروژه تحقیقاتی، به عنوان یک مرکز مهم یادگیری و پژوهشی شناخته شده است که به ارتقاء دانش و نوآوری در منطقه و سطح بین المللی کمک می کند.

حدود ۳۰ درصد از دانشجویان کارشناسی ارشد و ۴۴ درصد دانشجویان دکترا در UBC ونکوور دانشجویان بین المللی هستند. این دانشگاه  نزدیک به ۳۶۰۰ دانشجوی دکترا و ۶۲۰۰ دانشجوی کارشناسی ارشد دانشجوی بین المللی دارد ، و بیش از ۲۵۰ برنامه تحقیقاتی(research-based )و ۸۵  برنامه کارشناسی ارشد (course-based master’s programs) را ارائه می دهند:

((برای پیدا کردن دوره تحصیلی مناسب خود در دانشگاه بریتیش کلمبیا-UBC  کلیک کنید.))

دانشکده های دانشگاه بریتیش کلمبیا

برنامه های تحصیلات تکمیلی در ۱۲ دانشکده در UBC برنامه ریزی شده است :

در زمینه معماری، معماری منظر، مهندسی، پرستاری و برنامه ریزی و…

در زمینه علوم انسانی، علوم اجتماعی و هنرهای خلاق و هنرپیشگی و….

در زمینه مدیریت و حسابداری ، بازرگانی و…

در زمینه داندانپزشکی،ارتودنسی ، پروتز دندان و..

 در زمینه معلم، مشاوران، مدیران مدارس، روانشناسان مدرسه و..

در زمینه تحقیقات مربوط به جنگل و…

تحقیقات تغییرات آب و هوایی و مدیریت آب طوفان ، رابطه بین غذا، تغذیه، رژیم غذایی و سلامت و…

((برای کسب اطلاعات بیشتر در در رابطه با هزینه ها و شهریه دانشگاه و شرایط پذیرش دانشگاه و بورسیه به ارکی اپلای مراجعه نمایید.))